0-4vKillustiku fraktsioon 0-4
Kasutatakse näiteks kiviparketi aluskihiks, tee-ehituses sidumata ja hüdrauliliselt seotud materjalide täiteaineks. Killustiku kivid on suuruses 0 – 4 mm.

 

4-16vKillustiku fraktsioon 4 – 16
Kasutatakse täitmistöödel, betoonisegudes, tee-ehitususes sidumata ja hüdrauliliselt seotud materjalide täiteaineks. Killustiku kivid on suuruses 4 mm – 16 mm.

 

16-32vKillustiku fraktsioon 16 – 32
Kasutatakse täitmistöödel, betoonisegudes, tee-ehitususes sidumata ja hüdrauliliselt seotud materjalide täiteaineks. Killustiku kivid on suuruses 16 mm – 32 mm.

 

16-32vKillustiku fraktsioon 0 – 45
Kasutatakse täitmistöödel, betoonisegudes, tee-ehitususes sidumata ja hüdrauliliselt seotud materjalide täiteaineks. Killustiku kivid on suuruses 0 – 45 mm.

liivTäiteliiva kasutatakse ehitustel vundamendi kaevikute, vee ja kanalisatsiooni- ning gaasitrasside, elektri-sidekaablite ning muude trasside tagasitäiteks. Samuti haljastatavate alade, teatud teede ja platside aluse täitematerjalina.
Ehitusiiva kasutatakse ehitusmaterjalitööstuses ja ehitustel betooni ja segude valmistamiseks, teedeehituses teetammide ja aluspindade täitematerjalina ning asfaltsegude koostises.

muldMuldadest võimalik tellida: Sõelutud muld, Põllumuld (sõelumata), Täitemuld

KÜSI HINDA

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Kogus:

  Kuhu vaja?

  Lisainfo: